Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Daugiau informacijos

Apie mus

UAB SEIA

Lietuviško privataus kapitalo įmonė UAB „SEIA“ – viena sparčiausiai augančių žemės ūkio produkcijos prekybos bendrovių Lietuvoje. Įmonės veikla yra orientuota į ankštinių augalų, javų ir rapsų derliaus supirkimą iš augintojų, teikiant jiems palankiausias grūdų supirkimo sąlygas, pristatymo geležinkeliu ar autotransportu į Baltijos jūros pakrantės uostus ir sandėliavimo paslaugas.


Bendrovė yra „Klaipėdos terminalo grupės“ dalis. Šiai grupei taip pat priklauso du didžiausi ir sėkmingai veikiantys Klaipėdos uoste terminalai: UAB „Klaipėdos konteinerių terminalas“ ir UAB „Malkų įlankos terminalas“.


Kredo : greitis, patikimumas ir , svarbiausia, lankstumas.


Socialinė atsakomybė


Vadovaujamės grupės vieninga socialinės atsakomybės politika. Siekiame, kad tvarumas taptų neatsiejama mūsų verslo ir kitų veiklų dalimi. Stengiamės būti atviri, sąžiningi, užmegzti nuolatinį nuoširdų dialogą su savo partneriais ir klientais. Įsipareigojame būti neabejingi visuomenės interesams ir imamės socialiai atsakingos, darnios ir etiškos veiklos, nes tai – didžiausia mūsų vertybė.

Kiekvienais metais prisidedame prie įvairių socialinių, kultūrinių, visuomenės sveikatą gerinančių ir kitų projektų finansavimo. Jei stokojate finansinio indėlio ir manote, jog mūsų parama gali būti svarbus indėlis jūsų projektui įgyvendinti bei tvirtai tikite, kad jūsų vykdoma veikla atliepia aukščiau išvardintus mūsų socialinės atsakomybės siekius bei vertybes, užpildykite paramos prašymo formą.


Prašymo forma: Atsisiųsti


Vizija

Tapti patikimu partneriu grūdinių kultūrų augintojams, ūkininkams.

Vertybės

Profesionalumas, sąžiningumas, atsakomybė ir pagarba klientams ir partneriams.

Faktai

ĮKŪRIMO METAI
EKSPORTO RINKOS
PRIVATUS KAPITALAS
SANDĖLIAVIMO GALIMYBĖS